Park Maszyn

PODNOSZĄC CAŁY CZAS JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG
PRZEDSTAWIAMY NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNIE PARK MASZYN.

 

CZY WIESZ ŻE JAKO JEDNI W KRAKOWIE OBSŁUGUJEMY KOŁA O ŚREDNICY 30 „?
Posiadamy pierwsze w Polsce w pełni automatyczne urządzenie do montażu i demontażu opon.
Hofmann Monty QUADRIGA to urządzenie, które wyznacza nowe standardy w segmencie najwyższej klasy. Dzięki zautomatyzowaniu procesu, operator jest w stanie obsłużyć koła o średnicy felgi do 30”. Quadriga jest maszyną z pełnym cyklem automatycznym dzięki czemu obsługuje opony typu RunOnFlat

monty quadriga 1000

CZY WIEDZIAŁEŚ/WIEDZIAŁAŚ ŻE?
Azot znacznie zwiększa żywotność opony
Azot znacznie wydłuża czas stałego ciśnienia w oponie przez co wydłuża się czas żywotności opony
Przy pompowaniu azotem występuje znacznie mniejsza wilgoć, a ponadto azot nie wchodzi w reakcje chemiczne z metalami w wyniku czego znacznie spada ryzyko korozji i utleniani się felg w samochodzie
Spada zużycie paliwa dzięki utrzymywaniu stałego ciśnienia w oponie (zmniejszone opory tarcia)
Azot nie jest łatwopalny oraz nie “podtrzymuje” ognia przez co zmniejsza się ryzyko zapalenia się opony np. podczas wystrzału
Przeprowadzone badania wykazały, że zmniejszenie ilości powietrza w oponie o 6% wydłuża jej żywotność nawet o 22%

DLACZEGO MY MYJEMY KOŁA PRZED WYWAŻENIEM?
Myjemy koła ponieważ cenimy sobie bezpieczeństwo i dokładność a otrzymujemy je dzięki myciu kół i następnie wyważeniu na cyfrowych wyważarkach.

 

DLACZEGO UŻYWAMY CYFROWYCH WYWAŻAREK?
Po pierwsze i najważniejsze cyfrowa wyważarka HOFMANN zapobiega przed tkz "błędem ludzkim" czyli złemu wyważeniu. Cyfrowa wyważarka HOFMANN Geodyna 6900P z elektromechanicznym uchwytem, specjalnym skanerem do automatycznego i bezkontaktowego wprowadzania wszystkich danych i ekranem TFT LCD spełnia najwyższe wymagania profesjonalnego warsztatu.

 

MONTAŻOWNICE RÓWNIEŻ TYLKO HOFMANN
Ponieważ maszyny firmy HOFMANN cechuje najwyższy standard usług i bezawaryjność.

WPADŁEŚ W DZIURĘ?"
Prostujemy felg stalowe i aluminiowe o rozmiarach od 10" do 24". Składa się z wału z uchwytem umożliwiającym obsługę felg 3, 4, 5-otworowych. Wyposażenie standardowe obejmuje pierścienie do centrowania felg o różnych średnicach oraz szereg różnych końcówek siłownika, dla obsługi felg o różnym kształcie. Określenie uszkodzenia następuje za pomocą przystawki magnetycznej..

MASZ KŁOPOT Z PRZECHOWANIEM OPON?
Powierz przechowanie opon nam dysponujemy magazynem który pomieści ponad 6,000 tysięcy opon.Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu docieramy do Twoich opon w 48 sekund.

 

ZOBACZ JAKICH UŻYWAMY MASZYN I NARZĘDZI DO OBSŁUGI MECHANICZNEJ

KOMPUTEROWA  ZBIEŻNOŚĆ I GEOMETRIA W 20 MINUT? TO MOŻLIWE
Narzędzia do układu zawieszania marki "Hunter" to jeden z nielicznych amerykańskich producentów dostępnych na naszym rynku .